Naujienos

klimaityte_grasinimai (Mobile)

Merginų grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė sulaukė grasinimų, kadangi atsisakė pasiūlymo koncertuoti.

 

Pirmadienio laidoje KK2 Renata pasakos, kad vieną dieną gavo pasiūlymą surengti koncertinį turą – 21 pasirodymą skirtinguose Lietuvos miestuose.

 

„Paskambino žmogus ir sako, kad organizuoja turą po kultūros namus, mokyklas, kažkokius talentus atrinkinėsiu ir t.t.. Norėčiau pasikviesti, imsiu dar įvairias grupes, tuomet galvojau, kad viskas gerai“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos R. Klimaitytė.

 

Tačiau nuo pat pradžių koncertų organizatorius Renatai pasirodė kiek įtartinas. Renatai iškart kilo klausimas, kodėl turas organizuojamas ne koncertų salėse ar muzikiniuose klubuose, bet kultūros namuose.

 

„Galvoju, kaip čia keista. Kultūrnamiuose lapkričio mėnesį. Tai jau seniai nebemadinga ir nesurenka tie kultūrnamiai žmonių. Galų gale ne panas į kultūrnamį vežti. Realiai Šiškauskas koks galėtų į kultūrnamį važiuoti, Kerbedis, kažkas va tokio“, – kalbės R. Klimaitytė.

 

Renata užsakovui nusiuntė labai griežtą sutartį, numatė baudas ir kitas sankcijas. Žinoma, užsakovas pasirašyti sutartį atsisakė, todėl merginų grupė „Sirenos“ koncertuoti atsisakė.

 

Ir tuomet Renata sulaukė grasinimų ir bauginimų.

 

„Užkasiu, na negražių žodžių… Net nenoriu šnekėti. Netiesiogine prasme, bet man jau duobę išsikasti, ar ką ten kažką tokio reikėtų“, – apie užsakovo išsakytas mintis sakė R. Klimaitytė.

 

„Tokie grasinimai prasidėjo, kad aš palauksiu po koncerto ir nežiūrėsiu, kad tu moteris ar ne moteris. Tau niekas gerai nedavė per galvą. Niekas gerai nedavė, tai aš būsiu tas pirmas, kuris tau vožtelsiu per galvą“, – laidoje prisimins merginų grupės „Sirenos“ narė Renata.

 

Tačiau Renata dėl tokių grasinimų į policiją nesikreipė, gražuolė mano, kad nuo tokių grasintojų ją apsaugos viešumas: „Realiai man policija nepastatys apsaugos prie durų. Mane gali apsaugoti užsakovai, mano namuose įrengta įranga, aš pati save galiu apsisaugoti, realiai negaišau tam laiko, žodžių nesureikšminau kaip veiksmų“.

 

Visą istoriją apie grasinimus merginų grupei „Sirenos“ žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt