Naujienos

20161213_norkeviciene (Mobile)

Deivydo ir Katažinos Zvonkų gyvenime įvyko stebuklas – jiedu susilaukė dvynukų – berniuko ir mergaitės. KK2 žurnalistų kalbintas Deivydas sakė, kad vaikelių gimimas – geriausia, kas jam nutiko gyvenime.

 

„Tų įspūdžių nupasakoti neįmanoma, gal net nebandysiu, tai yra virš mano verbalinių sugebėjimų apibūdinti žodžiais. Tai yra kosmosas, tai jausmas toks, kokio nesu patyręs“, – laidoje KK2 antradienio vakarą pasakos D. Zvonkus.

 

Labiausiai iš šeimos draugų džiaugiasi Katažinos draugė Liepa Norkevičienė. Ji vienintelė žinojo, kad Zvonkai laukiasi dvynukų, kadangi Deivydas ir Katažina slėpė šį faktą nuo žiniasklaidos.

 

„Kai sužinojau, tai labai labai džiaugiausi, nes puikiai žinojai, kaip jie norėjo vaikelio, dabar smagu, kad ne vienas, o du iškart. Kaip sakoma – geriems žmonėms Dievas dovanoja daug dovanų, gerų dovanų, tad Dievas padovanojo du stebuklus“, – apie Zvonkų dvynukus kalbėjo L. Norkevičienė.

 

„Aš norėjau, kad išnešiotų iki galo, kad nekiltų jokių nesklandumų, nes būtų labai apmaudu, kad išsprūstų tokia žinia, o po to kažkas nutiktų nevisai gero. Tai gal šiek tiek prietaringas šiuo klausimu, bet buvau linkęs išsaugoti tą žinią“, – žurnalistams sakė D. Zvonkus.

 

D.Zvonkus laidoje KK2 pasakos, kad jam neteko laimė matyti gimdymo: „Aš dalyvavau už durų, man daktarai neleido įeiti ten, kadangi neeilinis įvykis gimdymo namuose, ten jie pasakė palaukti už durų, tai aš per daug nesiginčijau. Aišku, būtų gal buvę įdomu, bet ne tai svarbiausia“.

 

Katažina pagimdė mergaitę, kuri svėrė 2 kilogramus ir 720 gramų bei sūnų, kuris svėrė 2 kilogramus ir 480 gramų. Dvynukai buvo pavadinti Kornelija ir Donatu, tėvų ir protėvių garbei.

 

„Norėjome, kad būtų iš tam tikrų raidžių. Donatas buvo amžiną atilsį mano tėvas, susirašėm keletą variantų ir priėmėm sprendimą“, – kalbės D. Zvonkus.

 

„Labai gražūs, labai faini, labai mažiukai, labai tokie nuostabūs lėliukai. Žodžiu, kaip visi lėliukai. Kadangi vėl man Katažina kaip sesuo, tai tie lėliukai man dar artimesni, patys gražiausi lėliukai, kokius esu mačiusi“, – kalbės Liepa Norkevičienė.

 

Visą reportažą apie Katažinos ir Deivydo Zvonkų naujagimius žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt