Naujienos

20170213_pajiesmiu (Mobile)

Pajiešmių pagrindinės mokyklos direktorius Ervidas Macaitis laidoje KK2 pasakos šokiruojančią istoriją – šios mokyklos mokinys galimai apipylė jį išmatomis, o šis už tai Ervidas mokiniui pliaukštelėjo per veidą. E. Macaitis prisimins, kad nemaloni situacija jį ištiko tuomet, kai jis drausmino dūkstančius vaikus.

 

„Aš pastebėjau vaizdo kamerose, kad vaikai atbėgdavo (į tualetą) ir grįždavo atgal, tai supratau, kad ten vyksta kažkoks tai veiksmas ir tikrai nesitikėjau, kad būsiu aptaškytas“, – 19 val. 30 min. laidoje pasakos E. Macaitis.

 

Paaiškėjo, kad vienas vaikas buvo užsidaręs tualeto būdelėje, o kai direktorius bandė atidaryti duris – pajuto, kad ant jo galvos vienas iš vaikų pila neaiškų skystį.

 

„Aš pajutau, kada akis pradėjo graužti. Tai nėra švarus vanduo, kadangi tas berniukas mosikavo klozeto valymo šepečiu, aš pabeldžiau ir tuo metu lietutis nulijo tiesiai man ant galvos“, – laidoje kalbės Pajiešmių mokyklos vadovas.

 

„Man įėjus į berniukų tualetus, vienas berniukas užsirakinęs kabinoje, pamirkęs klozeto turinį, klozeto valymo šepetį, per viršų aptaškė mane ir pradėjo bėgti skystis“, – prisimins E. Macaitis.

 

Maža to, paslaptingasis skystis ne tik graužė akis mokyklos vadovui, bet ir pradėjo veržtis į burną.

 

„Mano darbuotojai matė mano drabužius ir matė, kaip aš prausiausi, ir kaip atėjau į kabinetą, kaip nusirengiau. O dabar kalba visi, ar čia didelės fekalijos, ar mažos. Klozeto turinys yra klozeto turinys, ten tikrai nėra geriamas vanduo“, – sakys E. Macaitis.

 

Tačiau tai dar ne viskas. Apipiltas fekalijomis mokyklos vadovas pakėlė ranką prieš mokinį: „Ir kada berniukas atidarė duris aš tiesiog nevaldingai būdamas efekto būsenoje pliaukštelėjau jam per veidą. Aš suprantu, kad jam pliaukštelėjau tik grįžęs į savo kabinetą, kada pradėjau valytis, truputį apsiraminau ir tik tada supratau“.

Visą reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt