Naujienos

20161227_selas (Mobile)

Skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas – Selas pakliuvo dar į vieną skandalą – šį kartą garsusis dainininkas kaltinamas tuo, kad pasistatė namą nesuderinęs leidimų su statybų inspekcija.

E.Dragūno namas stovi Pavilnių regioniniame parke, Lydlaukių rekreacinėje funkcinėje zonoje. Čia statybos yra griežtai ribojamos ir kontroliuojamos. Pagal išduotą leidimą „Selo“ namas turėjo būti 130 kubinių metrų, ir nė centimetru didesnis.

 

Egidijus Dragūnas paklaustas žurnalistų, ar tiesa, kad jo namas daug didesnis nei numatyta projekte teigė, kad jam nėra svarbi politikų ir žurnalistų nuomonė bei šiuos kaltino žydų naikinimu antrojo pasaulinio karo metais.

 

„Klausykit, Jūs žurnalistai ir politikai, aš ant Jūsų skersą dėjau. Ant vienų ir ant kitų, ir ant trečių. Priėmėt įstatymą 1941 metais žydus šaudyti, kiek ten milijonų jų iššaudė, tai keiskit b**t įstatymus, juk dabar ne komunistiniai laikai, kad turi stovėti namas toks, koks buvo prieš šimtą metų”, – laidoje KK2 kalbės E. Dragūnas.

 

KK2 žurnalistams atlikėjas sakė, kad šį sklypą yra įsigijęs jau seniai: „Seniai pirkau ir aš pirkau už savus, o ne už vogtus pinigus, tai yra labai svarbu“.

 

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos atstovas Rimgaudas Ališauskas sako, kad E. Dragūno namas yra didesnis, negu buvo numatyta.

 

„Buvusio gyvenamojo namo kubatūra buvo apie 130 kubinių metrų, o numatomo statyti pastato kubatūra apie 2000 kubinių metrų. Didinti gabaritinius matmenis yra draudžiama“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės statybų inspekcijos atstovas.

 

Dėl šio įvykio Teritorijų planavimo ir statybos inspekcija kreipėsi į teismą su reikalavimu nugriauti namą.

 

„Yra kreiptasi į teismą su ieškiniu ir prašoma panaikinti statyti leidžiantį dokumentą ir pašalinti statybų padarinius. Nugriauti statinį ir sutvarkyti statybvietę“, – laidoje kalbės R. Ališauskas.

 

Inspektorių teigimu, statybų metu yra užfiksuota daug pažeidimų – nesilaikyta nustatytų ribų ir atstumų.

 

„Yra nesilaikoma saugomų teritorijų įstatymo ir teritorijų planavimo dokumentų reikalavimų ir atitinkamai yra padidintas užstato intensyvumas ir aukštingumas. Taip pat yra neišlaikytas atstumas nuo pastato iki viršutinės briaunos“, – kalbės R. Ališauskas.

 

Visą reportažą apie Egidijaus Dragūno namą ir pažeidimus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt