Naujienos

20170109_klaipeda_mokykla (Mobile)

Būsimųjų pirmokų tėvai prie Simono Dacho progimnazijos budi per naktį, kad galėtų savo atžalas užregistruoti į pirmą klasę. KK2 žurnalistai atvykę į uostamiestį užfiksavo dar neregėtą vaizdą – 3 valandą nakties budinčius vaikų tėvus.

 

Patys klaipėdiečiai sako, kad tokie dalykai – tikras pažeminimas.

 

„Nesąmoninga tikrai. Tokia kaip pažeminimo procedūra, sakykim taip. Nu kaip prie dviračių tarybiniais laikais per naktį stovėdavom vaikystėje.  O šiaip tai tokia tvarka, tai ką darysi“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės klaipėdietis.

 

Būsimų pirmokų tėveliai sako, kad yra priversti šalti naktimis, kadangi mokykloje visiems vietos neužtenka.

 

„Aš manau, kad mes kalbame apie privalomą, prieinamą visiems žmonėms mokslą, visiems vaikams, o tai kas čia darosi, tai yra visiška biurokratija“, – sakys septyniasdešimta eilėje stovinti mama.

 

Simono Dacho progimnazija įsikūrusi Klaipėdos miesto pakraštyje, kur nėra daug mokyklų, o ir į šią mokyklą vaikus veda ne tik klaipėdiečiai, bet ir už miesto gyvenantys žmonės.

 

Kalbinti tėveliai sako, kad progimnazija yra tikrai geroje vietoje, todėl čia leisti vaikus yra patogu: „Šita mokykla mums geografiškai ir vaikui yra pati patogiausia, nes lanko Juozo Karoso muzikos mokyklą ir todėl yra labai patogu vaiką leisti į šitą mokyklą, nes abi yra viena šalia kitos“.

 

Visą reportažą apie būsimų pirmokų tėvus ir jų laukimą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

 

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt