Naujienos

20170220_karate (Mobile)

Karate pasaulio čempionas Darius Petrauskas visai neseniai nuo užpuolikų apgynė mušamą užsienietį, tačiau sportininkas nesupranta, kodėl į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nesiėmė jokių veiksmų.

 

„Tai atrodo, kad čia visus skatina būti pilietiškais, reklamas per televiziją rodo, kad reikia paskųsti, jeigu matai smurtą prieš vaiką, prieš moterį, dar kažką. Tai pabandai būti pilietišku ir po šiandien, tai ką perskaičiau iš policijos, tai dar aš kalčiausias likau. Gali būti ir taip, kad kai atsisuks kameras ir parašys, kad aš užpuoliau, nenustebčiau“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės D. Petrikauskas.

 

D.Petrikauskas laidoje KK2 pasakos, kad vieną naktį jis važiuodamas Vokiečių gatve pastebėjo keturių jaunuolių apsuptą vyriškį.

 

„4 su kapišonais, su striukėm, su kepurėmis, o vienas su kostiumu. Tiems pacanams po 25 metus, iki 30 metų, o šitam diedukui atrodė kokių 60. Tai kažkaip keista iš tikrųjų, kur jį čia vedasi, nes nepanašu, kad būtų iš vienos kompanijos, o jie neatrodė tokie patikimi. Tai kai pamačiau, kad į bažnyčios teritoriją eina, tai tikrai nepanašu, kad jie eina melstis naktį“, – pasakos D. Petrikauskas.

 

Darius išlipo iš automobilio ir nuėjo pažiūrėti į bažnyčios kiemą, kas vyksta, o ten pamatė, kad jaunuoliai bando apiplėšti užsienietį. Tačiau pasaulio čempionas nepasimetė – sutramdė užpuolikus, suguldė visus ant žemės ir iškvietė policiją, tačiau Dariui keista, kodėl atvykę pareigūnai neapklausė liudininkų, tiesiog visus paleido ir išvažiavo…

 

Visą reportažą apie Dariaus Petrikausko žygdarbį žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt