Naujienos

20170109_pinskuviene (Mobile)

Po praūžusių Seimo rinkimų ne viena politinė jėga tapo tik istorija. 5 proc. barjero neįveikusi Darbo partija bando stotis ant kojų bei jau turi naują vadą.

 

Susirinkę į suvažiavimą Darbo partijos atstovai svarstė, kodėl buvusi aukštumose, partija dabar išgyveną tikrą nuosmukį, o ir ne vienas jos lyderis iš jos pabėgo.

 

Dėl partijos pirmininko posto susirungė du darbiečiai – Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė bei Ukmergės meras Rolandas Janickas. Ž. Pinksuvienė laidoje KK2 sakys, kad kandidatuoja į šį postą, nes nori demokratiškų rinkimų.

 

„Aš absoliučiai tam nesiruošiau, bet vardan demokratijos, kad būtų du kandidatai, kad žmonėms būtų pasirinkimas, tikrai niekad nebėgau nuo atsakomybės, išėjau prieš žmones ir pasakiau: „Aš esu atvira, aš lygiai toks pats kūrėjas, 13 metų partijoje – rezultatai ir darbas viską pasako apie mane“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Ž. Pinskuvienė.

 

„Aš būsiu reikli savo partijos nariams, bet žinau, kad partija nėra nei UAB‘as, nei personalinė įmonė. Tai yra visuomeninė organizacija, kur žmonės dirba be atlyginimo, reiškia, kad žmonės turi būti motyvuoti kitokiu būdu“, – laidoje kalbės Ž. Pinskuvienė.

 

Tačiau ne visi liko patenkinti Ž. Pinskuvienės pergale. Vytautas Gapšys po Živilės pergalės nutarė palikti partiją.

 

„Ji bandė įrodyti, kad būtent reikia mano narystę stabdyti, kad jos čia tokia politinė darbotvarkė. Na tai žinote, čia jos teisė tokiomis priemonėmis kandidatuoti, bet aš nežadu tame dalyvauti, tai aš išeinu ir partijai nebetrukdysiu“, – po Ž. Pinskuvienės pergalės sakė V. Gapšys.

 

Partinius bilietus tėškė ir kiti garbūs Darbo partijos nariai – buvusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, europarlamentaras Valentinas Mazuronis ir buvusi Seimo narė Dangutė Mikutienė.

 

Bet Živilės pergale liko patenkintas Darbo partijos tėvas Viktoras Uspaskichas, kuris Živilę pasveikino su pergale.

 

„Grįžtant po suvažiavimo aš gavau iš Viktoro žinutę: „Netikėta – sveikinu“. Po to mes trumpai pasikalbėjome“, – laidoje kalbės Ž. Pinskuvienė.

 

Visą reportažą apie Darbo partijos naują pirmininkę žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt