Naujienos

20170221_kubilius (Mobile)

Aiškėja, kad ir buvęs premjeras Andrius Kubilius galimai neskaidriai nuomojosi automobilį. Žurnalistams pavyko sužinoti, kad buvęs konservatorių lyderis automobilį nuomojosi iš kito konservatoriaus įmonės.

 

„Kvepia nelabai gerai. Aš asmeniškai taip nedaryčiau“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 sakys konservatorius Kęstutis Masiulis.

 

A.Kubilius nuo 2012 metų nuomojasi Nissan Qashqai automobilį. Parlamentaras moka nuomą bendrovei „Alkesta“, per ketverius metus iš viso sumokėta 20 tūkstančių eurų kanceliarinių išlaidų lėšų, o kitaip tariant – iš Valstybės biudžeto.

 

Pasirodo, kad vienas iš įmonės akcininkų – konservatorius, kuris per rinkimus tris kartus rėmė Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionių demokratų partiją. Vieną kartą paaukojo 5 tūkstančius eurų, antrą kartą – 8 tūkstančius eurų, o trečią – net 11 tūkstančių eurų.

 

„Kubilius užlipo ant grėblio su kuriuo pats mosavosi visą laiką, ypač Bilotaitė, didžioji antikorupcijos sergėtoja, tiesiog nepastebėjo savo boso, partijos pirmininko, partijos lyderio gerbiamo Kubiliaus nuodėmių. Dažniausiai krislas matomas svetimoje akyje, bet rasto Kubiliaus akyje nematyti“, – laidoje sakys socialdemokratas Artūras Skardžius.

 

Pats A. Kubilius žurnalistams sakys, kad tai yra valstiečių kerštas jam.

 

„Aš suprantu, kad čia valstiečiai ieško tokių propagandinių kontr priemonių, tariamai čia tokia rimta propaganda pulti Kubilių, čia daug kas mėgsta tą Kubilių pulti, nes mes pastoviai užduodam klausimus valstiečiams ir dėl tu garsių Kildišienės automobilių, dėl Agrokoncerno ir partijos bendrų veiksmų“, – kalbės A. Kubilius.

 

Politikas sako, kad nuomotis iš bendrapartiečio buvo pigiausias variantas: „Dabar kainuoja su visais aptarnavimais ir draudimais apie 200 eurų, o pirmus 4 metus kainavo brangiau, turbūt apie 1500 litų, tai jeigu paversti eurais ,tai išeis turbūt apie 400 eurų. Bet tai yra rinkos nuomos kaina ir kadangi nuoma dar iš „alkestos“, tai gal dar šiek tiek mažiau negu čia Vilniuje esantys autosalonai tuo metu siūlė“, – ginsis buvęs premjeras.

 

Visą laidą apie A. Kubiliaus nuomojamą automobilį žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt