Naujienos

20170206_egle (Mobile)

LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Eglė Vaitkuvienė laidos KK2 žurnalistams atskleis nemalonią tiesą – vyras prieš ją daugybę kartų buvo pakėlęs ranką.

 

„Jis man trenkė. Kartą ant laiptų susistumdėme, smurtas bet kokiu atveju yra stipresnis prieš moterį, čia ir susistumdymas ant laiptų, tai irgi laikau smurtu. Tuo metu, kai pamačiau aš jo veidą, pamenu supratau, kad aš jo bijojau. Čia yra baisu“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės E. Vaitkuvienė.

 

Būdama vos aštuoniolikos, Eglė internetu susipažino su Amerikos lietuviu ir išvyko gyventi į Čikagą.

 

„Jis dirbo dispečeriu firmoje, bet man pasigyrė, kad jis verslininkas, jis turi pinigų. Žinot, aš aštuoniolikos metų, tada atrodė kažkas tokio. Kažkas tokio įspūdingo. Žodžiu, mergaitė iš mažo miestelio, patys suprantate“, – savo gyvenimą JAV prisimins Eglė.

 

Mergina sakys, kad dar oro uoste jos laukė mylimojo staigmena: „Aš atskridau į Ameriką, jis mane pasitiko su gėlių puokšte, atrodė viskas nuostabu, jis pradėjo šnekėti, kaip čia viskas bus gerai“.

 

Praėjus vos mėnesiui nuo draugystės pradžios, Eglės draugas Tomas pasiskundė merginai, kad jis nebeturi pinigų, o Eglė kaip tik turėjo mamytės sutaupytus ir kelionei duotus 1000 dolerių. Eglė patikėjo Tomu ir vyrui atidavė pinigus.

 

Eglė prisimena, kad pirmieji nesutarimai prasidėjo tuomet, kuomet Tomas Eglei liepė sėdėti namuose ir niekur neiti.

 

„Manęs niekur neišleisdavo, aš negalėjau turėti draugių, aš negalėjau nieko turėti, visas dienas sėdėjau namuose. Išeidavau į lauką tik šunį pavedžioti. Tiesiog nieko nemačiau, mieste buvau gal du kartus“, – laidoje KK2 kalbės E. Vaitkuvienė.

 

Dar didesnis skandalas namuose kilo tuomet, kai Eglė pasakė, kad laukiasi, tačiau išgirdęs šią žinią Tomas supyko – ėmė šaukti ir daužytis.

 

„Buvo taip, kad jis mane pristūmė prie sienos, tiesiog trenkė stipriai su kumščiu į sieną, išdaužė skylę, aš tuo metu pradėjau verkti, man buvo žiauriai baisu, iš tikrųjų buvo labai baisu“, – sakys E. Vaitkuvienė.

 

Po rietenų Tomas iš Eglės atėmė pasą. Tuomet moteris suprato, kad yra atsidūrusi spąstuose.

 

Visą Eglės istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt