Naujienos

20161129_donalda_kk2 (Mobile)

Po nelaimės šeimoje atsigaunanti atlikėja Donalda televizijos laidoje KK2 pasakos, kad šie metai jai buvo ypač sudėtingi: „Šie metai buvo sudėtingi, pati buvau įkritusi į tokį lengvą liūdesį, nes palaidojau mamą“.

 

Po laidotuvių dainininkė atsiribojo nuo visuomenės ir žurnalistų – su niekuo nebendravo, nėjo filmuotis, dienų dienas sėdėjo namuose.

 

„Žinant, kaip būna, daugumą dalykų praeina per psichologiją, per jausmus, emocijas. Kaip sakoma , nervai yra pagrindinis ligų šaltinis, tai ir stresas, ir netektys, kažkokie pergyvenimai arba tukina, arba kūdina“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Donalda.

 

Kadaise gerbėjų negalėjusi atsiginti Donalda dabar vieniša, jos namuose jokio vyro nėra: „Ne ne, neturiu aš jokio draugo“.

 

Vieną rytą pabudusi dainininkė suprato, kad atėjo laikas permainoms. Moteris visiškai atsisakė alkoholio.

 

„Ir negeriu alkoholio. Vieną kartą gyvenime dariau tokį eksperimentą, pusę metų, po to nusibodo visus vežioti iš balių, nes visi „baliavoja“. Aišku, linksma, smagu, bet po to, kai reikia visus vežioti trečią nakties, tai „užkniso“, – kalbės Donalda.

 

Dar Donalda pradėjo treniruotis ir iš karto numetė penkis kilogramus: „Dabar sportuoju, reikia pasiekti tą normalią būseną, kad galėčiau sužavėti. Nes jau Dieve, nepadeda net jokie kremai“.

 

Be to, Donalda santykių su vyrais nenutraukė, bet tekėti ar įsileisti į namus patino tikrai nesiruošia: „Kodėl aš turiu su kažkuo gyventi? Aš galiu draugauti, va turiu paskyrus pasimatymą“.

 

Ir Donalda nesupranta moterų, kurios verkia, kad Lietuvoje nėra vyrų ir jų ieško net kalėjimuose: „Nu pilnas pasaulis tų vyrų. Jeigu tikslas mano gyvenime būtų vyras, tada aš neįsivaizduoju, kokio durnumo turėtų būti mano galva. Kad gyvenimo tikslas būtų vyras. Suprantat, aš nesuvokiu tokio dalyko. Tai mano tie hormonų audrų laikai praėjo, nu ir ačiū Dievui. Įsimylėjimas yra visiška liga. Nėra mano siekiamybė“.

 

Visą interviu su dainininke Donalda Meiželyte žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt