Naujienos

20161219_pensininkai_KK2 (Mobile)

Lietuvos senjorai ir visi socialiai remtini žmonės šokiruoti – Lietuvos Respublikos Seimas nusprendė, kad bus naikinama PVM lengvata šildymui, o tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį visi Lietuvos gyventojai už šildymą mokės daugiau.

 

KK2 žurnalistų kalbinti senjorai nesulaikė ašarų.

 

„Tik tokių kruopų galiu nusipirkti. Jūs neįsivaizduojat, kaip sunku. Ėjom, šalom Sąjūdžio mitinguose dėl Lietuvos, bet niekada man taip sunku nebuvo, kaip dabar“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos senjorė.

 

„Kovojam ir niekas nesikeičia, valdžios keičiasi, bet niekas nepadeda, aš nežinau, nieko konkretaus nenumato, nu apgavikai! Kiek ta Vilniaus energija gali vogti iš žmonių, be jokio „tolko“, – laidoje kalbės senjorė Anelė Voretnikova.

 

Senjorai sako, kad valdžia – vagys, visi vienodi.

 

„Prie mūsų vagių valdžios, tai visuomet pavogti galimybės rasit. Vagių valdžia. Švarką pakeičia, o visą kitą tas pats. Apie šildymą kaip melavo, taip ir meluos, nieko jie ten nedaro… Pensijas nuėmė, ką ten kalbėti apie juos“, – laidoje KK2 sakys senjoras Viktoras.

 

Vilnietė Anelė už šildymą lapkričio mėnesį turės susimokėti 146 eurus. Panaikinus lengvatą, vilnietė turės sumokėti 164 eurus. O Anelės pensija – 220 eurų…

 

„Kreipiuosi į poną Karbauskį, kad tas padėtų. Jauni vyrai esat, mes balsavom už jus, rinkom, tai tikimės kažkokios permainos, kad mažiau bus už šildymą“, – kalbės Anelė.

 

Visą reportažą apie senjorų bėdas žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt