Naujienos

20161115_gudelis_kk2 (Mobile)

Naujasis Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Donaldas Trumpas turi draugų ir Lietuvoje, vienas jų – turtuolis Benas Gudelis. Daugelis nežino, tačiau verslininkas turi JAV pilietybę ir per šiuos rinkimus balsavo būtent už Donaldą Trumpą.

 

„Labai žmogiškas. Jūs matot pagal jo šeimą ir pagal jo pasiekimus, pagal jo gyvenimo būdą. Jis tikrai yra žmogus, kuris siekia kažko gyvenime ir jis jau ne jaunuolis, bet jis vis tiek siekia. Ir prašau, vėl padarė savo, nors visi sakė, kad nieko nebus“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos B. Gudelis.

 

Verslininkas pasakoja, kad naujasis JAV Prezidentas yra nepriklausomas, todėl tai bus į naudą visiems.

 

„Visu pirmą, jis yra žmogus, kuris nepriklauso nuo nieko. Finansiškai yra irgi nepriklausomas ir pasiekęs pats be paramos, be valdžios, tai man atrodo, kad viskas bus labai gerai“, – kalbės B. Gudelis.

 

Vienas turtingiausių Lietuvos žmonių taip pat sakys, kad nereiktų baimintis, kad D. Trumpas negins Lietuvos, ar NATO šalių.

 

„Tos kalbos – išvedžiojimai. Kad jis važiuos pas Putiną, kad čia Lietuvoje bus blogai. Tai yra nesąmonė. Mes esam NATO nariai, jis tikrai nėra ant tiek kvailas, kad atiduotų Lietuvą Rusijai. Tokios kalbos grynai gąsdinti žmones ir sau daryti „ale“ prisimetimą protingu. Tuščios kalbos žmonių, kurie nieko nedaro“, – LNK žiūrovus ramins B. Gudelis.

 

Visą interviu su Benu Gudeliu žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt