Naujienos

20170207_maldeikiene (Mobile)

Parlamente toliau netyla kalbos apie buvusią parlamentarę Greta Kildišienę. Pasirodo, kad moteris per kelis mėnesius spėjo paleisti vėjais daugiau kaip tūkstantį eurų įvairioms kanceliarinėms išlaidoms.

 

„Ponia Kildišienė atėjusi į Seimą iš tikro vogė Lietuvos žmonių pinigus, nes vien gėlėm ši „ponička“ sugebėjo išleisti 600 eurų per du mėnesius ir dar tiek pat tam garsiajam automobiliui. Nelabai suprantu, kur ten reikia važinėti, kai reikia įstatymus skaityti“, – 19 val. 30 min. laidoje kalbės Seimo narė Aušra Maldeikienė.

 

Greta Kildišienė per du mėnesius išleido beveik 1200 eurų kanceliarinėms išlaidoms. 600 eurų gėlėms, 400 eurų suvenyrams, 170 eurų – viešosios informacijos rengėjų paslaugoms.

 

„Seimo nariai privalo dirbti taip, kad jiems gėles dovanotų rinkėjai, o ne atvirkščiai ir tikrai neįmanoma suvokti, kam ten tos gėlės reikalingos ir kokį tiesioginį ryšį gėlės turi su parlamentinėmis… Ten yra lėšos skirtos parlamentinei veiklai. Gėlės, suvenyrai, tai nėra parlamentinė veikla, tai yra pakišos rinkėjams, kitaip aš negaliu suvokti“, – sakys A. Maldeikienė.

 

Aušra negali pamiršti ir dar vieno nutikimo, kuomet G. Kildišienė atvyko atsisakyti Seimo narės mandato, tuomet moteris buvo apsirengusi prabangų paltą.

 

„Ir staiga išlenda su paltuku. Aš nieko apie paltukus tokius neišmanau, bet visi sako, kad tai yra Statkevičiaus paltukas ir tai nėra paneigta ir sako, kad jis yra brangus. Tai yra visiškai klasikinė korupcija“, – laidoje KK2 kalbės A. Maldeikienė.

 

Politikams kilo klausimas, kodėl Juozas Statkevičius rengia Gretą, kai tuo tarpu Lietuvos žaliųjų ir valstiečių lyderis inicijuoja tautinių rūbų siuvimą visiems pradinukams bei nori paslaugas pirkti iš to pačio Juozo Statkevičiaus.

 

„O kalba ėjo nuo 2 iki 3 milijonų kainuos visas tas vajus. Ir tada pasikviečiamas Statkevičius ir pristatoma, kad jeigu yra Statkevičius, tada nereikia konkurso“, – sakys A. Maldeikienė.

 

Visą reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt