Naujienos

dzala (Mobile)

Jau spalio 25 dieną LNK žiūrovai turės galimybę išvysti daugiaserijinį 12 dalių lietuvišką filmą „Juodosios našlės“.

 

Filmas žiūrovą įtrauks į pagrindinių herojų dramatiškas gyvenimo istorijas. Iš pirmo žvilgsnio, trys geriausios draugės Viktorija, Jolanta ir Kristina turėtų mėgautis gyvenimo malonumais, tačiau kažkodėl jos yra labai nelaimingos. Pagrindinė nusivylimo gyvenimu priežastis – jų vyrai, todėl moterys nusprendžia jais… atsikratyti.

 

Pagrindinę filmo dainą sukūrė ir atlieka gruzinų bei armėnų kraujo turinti atlikėja bei dainų kūrėja Ingrida Toleikytė, geriau žinoma Dzalos slapyvardžiu.

 

„Susipažinusi su serialo filmuota medžiaga, labai natūraliai viską pajutau ir išgyvenau. Laikydama ant kelių savo keturių su puse mėnesių sūnelį, sukūriau šią skaudžią, fatališkos istorijos dainą. Mes, visos moterys, dažnai tai pergyvenam ir patiriam, visa tai yra mumyse. Deja, gyvenam tokiame pasaulyje, kur vyrai žemina, skriaudžia, smurtauja prieš savo moteris, todėl ši tema yra labai liūdna ir išlieka itin aktualia“, – atvirauja dainos kūrėja Dzala.

 

Atlikėja sako, kad filmavimas nebuvo lengvas, tačiau galutiniu rezultatu ji yra labai patenkinta.

 

„Filmavimai ir pasiruošimas vyko nuo ryto iki vakaro. Kaip tyčia pasitaikė labai šalta diena ir po to savaitę laiko su mažyliu peršalę sirgom. Tačiau viską atperka toks bendras kūrybinis rezultatas, kuriuo esu labai patenkinta ir dėkinga visai atsidavusiai darbui komandai“, – pasakoja Dzala .

 

Vaizdo klipą kūrusios prodiuserinės bendrovės „Be Tabu“ ir KO atstovas Andrius Bartkus sakė, kad vaizdo klipo filmavimas vyko įdomiose vietose, viena tokių – apleista karinė bazė, kurioje anksčiau buvo laikomi branduoliniai ginklai.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt