Naujienos

20160914_kristina_YKY (Mobile)

Trečiadienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ apie moterų darbą arabų kraštuose pasakos ir visai neseniai išgarsėjusi erotinių fotosesijų manekenė Kristina, kuri buvo tapusi amerikiečio Arono Perezo pažinčių portalo veidu, tačiau tada užsienietis sakė, kad Kristina ne joks modelis, o elitinė turtingų vyrų palydovė.

 

Tuo metu pats JAV milijonierius pasakojo, kad dėl gautos informacijos turėjo lietuvę diskvalifikuoti bei atleisti iš darbo. Įdomu tai, kad Aron‘as Perez‘as norėdamas įsitikinti, ar Kristina yra tikrai palydovė, nutarė pats užsisakyti jos paslaugas. Ir, kaip pats tuomet pasakojo Aron‘as, Kristina užkibo ant jo kabliuko.

 

Tuo tarpu Kristina laidoje pasakos, kad dirbant modeliu bendrauti su vyrais yra draudžiama, o už nusižengimus gražuolės yra pašalinamos iš agentūros. Lietuvė atskleis, kad už vieną fotosesiją ji gauna 500 – 600 eurų.

 

Lietuvaitė pasakos, kad dabar apie vaikinus negalvoja, tam neturi laiko, kadangi Kristinai tenka daug keliauti po visą pasaulį. Be to, mergina pripažins, kad ji traukia įvairius „treninguočius“, o ji svajoja apie gražų vyrą su kostiumu.

 

Kristina laidoje guosis, kad po konflikto su Aronu Perezu, visi pradėjo į ją žiūrėti kaip į nerimtą merginą, net sakė, kad viename restorane jos net neaptarnavo.

 

Tačiau laidos kūrybinė grupė pasidomėjo Kristinos darbais užsienyje bei išsiaiškino, kad gražuolės lietuvaitės nuotraukos ir aprašymai puikuojasi daugelyje eskorto svetainių visame pasaulyje.

 

Skelbiama, kad valanda su mergina kainuoja 150 eurų, o diena – 500 eurų. Vienoje svetainėje rašoma, kad merginai patinka seksas su merginomis, erotiniai masažai, įvairūs sekso žaisliukai ir kitos nešvankios pramogos, o kai kuriuose aprašymuose galima rasti ir dar pikantiškesnių detalių…

 

Mergina sakys, kad ji yra apstulbusi matydama tokias nuotraukas ir ginsis, kad tai – konkurenčių darbas, o jos nuogos nuotraukos – grynas „fotošopas“.

 

Visą laidą žiūrėkite šiandien 17 val. 25 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt