Naujienos

20160926_kk2_vaigauskas (Mobile)

Politikų tarpe vėl kilo diskusija – ar dar ne laikas ilgamečiui Vyriausiosios rinkimų komisijos vadovui Zenonui Vaigauskui trauktis? Konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad pati VRK turi būti išvaduota nuo politinių įtakų.

 

„Yra per didelė politikų įtaka ir baimė keisti tą organizaciją. Ji turi būti išvaduota nuo politikų įtakų, kurie įtakoja tą organizaciją ir tam šiandien reikia keisti jos vadovą, kuris jau 22 metus valdo ir nesikeičia. Jis primeną monarchą, o ne tos institucijos vadovą“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės G. Landsbergis.

 

Tačiau kitokios nuomonės yra socialdemokratas Bronius Bradauskas: „Tos partijos, kurios pralaimi, tos ir kaltina VRK, kad ji neva gali įtakoti rinkimų rezultatus“.

 

Pats Z. Vaigauskas sako, kad jis nėra Lietuvos valdovas, bet pripažįsta, kad rinkimų metu į jo žodžius yra įsiklausoma: „Ne, aš jokiu būdu neįsivaizduoju, kad aš valdau Lietuvą, ir pareigos čia yra ne tos, bet rinkimų procesas, kad jis vyktų garbingai ir sąžiningai, manyčiau, kad turiu tam tikrą galią ir tam tikrą pripažinimą ir įsiklausoma į mano žodį“.

 

Karingasis Naglis Puteikis žodžio į vatą nevynioja – Zenoną Vaigauską kaltina rinkimų nepriežiūra: „Jo reikalas yra, kad nebūtų suklastoti rinkimų rezultatai, bet čia ne nuo jo priklauso, o maišus galima atrišti, plombą nusmaukti ir pakeisti biuletenius“.

 

Kaip yra iš tiesų, žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt