Naujienos

20170110_perezas_urte (Mobile)

Aarono Perezo romanas su šešiolikmete lietuvaite Urte ir toliau kursto tautiečių aistras. Saldžioji porelė atskleidžia vis daugiau detalių apie savo santykius, tuo tarpu Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, kadangi porelė pasirodė Kauno naktiniame klube, o kaip žinoma, nepilnamečiai į tokias įstaigas patekti negali.

 

Advokatas Valdemaras Bužinskas žurnalistams sakė, kad tokių dalykų būti negali ir už tai atsakomybę turi prisiimti visi.

 

„Aš manau, kad tai visų klaida. Pirmiausia, klubas, kuris demonstruoja programą, jei tai programa suaugusiems, nepilnamečiai ten neturėtų būti. Lygiai tas pats su asmeniu, kuris ten nusivedė tą vaiką ir be jokios abejonės tėvai, kurie yra arba abejingi, kur lankosi jų vaikai… Ta kaltė vienodai visų yra asmenų“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės V. Bužinskas.

 

Advokato teigimu, tokie santykiai yra mažų mažiausiai keistoki. V. Bužinskas sakys, kad jam nesuprantama, kaip tėvai gali išleisti nepilnametę dukrą leisti naktis Vilniaus viešbučiuose su daug vyresniu draugu.

 

„Aš išauginau du vaikus ir mano vaikai kol augo, jie grįždavo nustatytu laiku, plius dar reguliariai paskambindavo… kad aš bučiau ramus“, – pasakos advokatas.

 

Teisininkas teigia, kad tokiose situacijose ypač svarbus tėvų vaidmuo.

 

„Tas tėvų leidimas turi būti atitinkamai motyvuotas ir tėvai duodami leidimą turi įsitikinti, kad jų dukra ar sūnus atitinka tą harmoningą aplinką, kurioje turi vystytis ir augti nepilnametis vaikas, o vaiku pagal Vaikų teisių konvenciją ir Lietuvos įstatymus, laikomas asmuo iki 18 metų“, – sakys V. Bužinskas.

 

Ekspertai pripažįsta, kad asmuo sulaukęs šešiolikos metų jau gali turėti lytinius santykius.

 

„16 metų sulaukęs vaikas įgauna dalinį civilinį veiksnumą, ir jis tampa ir baudžiamosios atsakomybės subjektu, tai toks vaikas įgyja daugiau teisių, jis gali būti ir emancipuotas, gali sudaryti santuoką“, – laidoje kalbės ekspertas.

 

Seksologas Viktoras Šapurovas kalbės, kad fiziologiškai šešiolikmetė gali turėti santykius ir gimdyti vaikus, tačiau psichologiškai negali turėti rimtų santykių, juolab suprasti, kas yra vaiko auginimas, nes pati dar kartais pažaidžia su lėlėmis.

 

„Kuo anksčiau mergina pradeda lytinį gyvenimą, tuo didesnė tikimybė, kad ji patirs nusivylimą juo. Kadangi moteris be jausmo mylėdamasi arba kai tie jausmai yra silpni, nesusiformavę, tai ji vargu ar ką patirs gero seksualiniame gyvenime“, – laidoje pasakos V. Šapurovas.

 

Visą reportažą apie Perezo ir lietuvaitės meilę žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK, laidoje KK2.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt