Naujienos

20170110_antonovai (Mobile)

Rimos ir Vido Antonovų namuose apsilankė dar vienas svečias – Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas. Antonovai tikėjosi, kad parlamentaras padės jų šeimai, tačiau šis atvykęs išbarė Antonovų šeimą.

 

„Pirmiausia matau Jūsų būtą apleistą, reikėtų jį pasiremontuoti, galėčiau padėti tapetais, dažais, matau, kad labai apleistas butas. Dėl pelėsių, dėl visko, tikrai yra antisanitarinės sąlygos, matau, kaip Jūs gyvenate ir reikėtų labiau susitvarkyti“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Seimo narys A. Gaidžiūnas.

 

Politikas atskleis, kad šitame bute jis yra buvęs, dar tuomet, kol čia negyveno Antonovai. A. Gaidžiūnas sakys, kad butas buvo geriausias visame Pakiršinio kaime, o Antonovai per kelis metus viską suvertė ir suniokojo.

 

„Kodėl taip apleidot? Čia buvo vienas iš geriausių butų. Aš žinau, kas čia gyveno, čia gyveno mano geras draugas ir buvo vienas iš geriausių būtų”, – sakys Seimo narys A. Gaidžiūnas.

 

Tačiau Rima Antonovienė teigia, kad jiems atėjus jau buvo netvarka: „Pasakysiu taip, mes čia atėjom pirkti šitą butą, aš iškart ten kampe jau mačiau pelėsį. Išeidami čia išlupo net kriauklę“.

 

Dabar Antonovai nori keltis gyventi į namą, tačiau tam jiems reikia 300 eurų, kad galėtų išsipirkti žemę esančia po namu. Tačiau A. Gaidžiūnas atsisako duoti tokią sumą Antonovams.

 

„Vien pašalpos, pašalpos, aš suprantu, jis žmogus, jo praeitis tokia yra, bet kažkiek esat dirbęs?“, – klaus A. Gaidžiūnas.

 

Vidas atšaus, kad dirbo visus 16 metų: „16 metų ir lageriuose visur dirbau“.

 

Pasirodo, kad Antonovai namą nori turėti ne gyvenimui, bet poilsiui. Tas labai nepatiko Seimo nariui.

 

„Tai suprantu, Jūs norite ten tokią fazendą turėti, butą čia, aš suprantu, tiesiai šviesiai kalbėkim. Jūs norite per žiemą pragyventi šiltai – vanduo, vasarą leisti kaip sakant gamtoje“, – sakys A. Gaidžiūnas.

 

Vėliau Seimo narys Antonovams pasiūlo sprendimą – jis sutinka padėti suremontuoti Antonovų butą bei pasižada nemokamai suarti žemę, kur Antonovai galės auginti morkas ir kitas daržoves, tačiau toks pasiūlymas Vidui netinka.

 

„Man netiktų, man Čepononis ant visos Lietuvos pasakė: „Aš tau perku namą“. Ir jeigu negalit paremti, čia jau Jūsų reikalas, aš ieškosiu kur kitur“, – laidoje kalbės V. Antonovas.

Visą reportažą apie Seimo nario apsilankymą pas Antonovus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt