Naujienos

20161205_karbauskus (Mobile)

Politikos padangėje dar vienas skandalas – buvęs premjeras Andrius Kubilius kaltina Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) pirmininką Ramūną Karbauskį ryšiais su Rusijos mafija.

 

„Tai įmonei nuo 1993 metų vadovauja toks garsus Rusijos oligarchas Mošė Kantoras, kurį žvalgybos vadina artimu Putinui ir jo atstovybė Šveicarijoje pripažinta kaip FSB priedangos orgnaizacija“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos R. Karbauskis.

 

Tačiau R. Karbauskis sako, kad jokių su juo siejamu žmonių jis nepažįsta: „Nepažįstu aš tokių, tikriausiai Kubilius pažįsta jį. Aš nesu nei matęs, nei girdėjęs apie tokį žmogų“.

 

Konservatorių buvęs pirmininkas teigia, kad R. Karbauskio sėkmės istorija kiek įtartina.

 

„Pono Karbauskio vienas iš sėkmės šaltinių yra tai, kaip jis sako, 1993 metais jis pradėjo prekiauti trąšomis, kaip ta sėkmė jam pavyko, iki galo nėra aišku, nes jam tuo metu buvo 24 metai ir kaip mes suprantam, monopolinė teisė atstovauti „Acron“ gamyklą“, – laidoje kalbės A. Kubilius.

 

R.Karbauskis sako, kad nors jis ir buvo jaunas, tačiau jau tada versle sukosi penktus metus: „Tai 24 metų aš jau penkis metus buvau versle. Ir mes keturi agronomijos fakulteto pirmo kurso studentai įsteigėm savo įmonę Kaune ir ją įsteigę ilgai tvarkėm dokumentus, tai buvo sunkus procesas. Mes ilgai vaikščiojome, kol mus užregistravo, mes po to įregistravome tikriausiai apie 300 Kauno įmonių, mes iš to uždirbome pirmus savo pinigus, o visas kitas verslas po truputį didėjo“.

 

A.Kubilius sako, kad panašias sąlygas anksčiau prekiauti su Rusija turėjo ir Viktoras Uspaskichas.

 

„Ramūnas Karbauskis turėtų viską detaliai paaiškinti, nes aš prisimenu Viktorą Uspaskichą, jis irgi turėjo galimybę importuoti Rusijos dujas, tai jis irgi pasakojo, kai jis buvo dujų vamzdžių suvirintojas ir virino su bičiuliu, kuris vėliau tapo „Gazprom“ vadovu, ir tai jam suteikė galimybę laimėti loterijoje ir gauti teisę importuoti dujas ir užsidirbti milijonus“, – KK2 žurnalistams pasakos A. Kubilius.

 

Visą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt