Naujienos

20171115_kk2_penikas

Garsus muzikantas ir vaikų choro „Pop šou“ vadovas Alfonsas Penikas pateko į labai nemalonią situaciją – vyras buvo apkaltintas vagyste iš rūbų parduotuvės. Policija bei apsaugos darbuotojai patikrino Alfonso kuprinę ir rūbus.

 

„Policija pasakė, kad kiekvienas žmogus yra potencialus vagis. Aš niekada nepatyriau tokio dalyko. Aš esu žmogus, aš esu auklėtas tikėti žmogumi“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės A. Penikas.

 

Istorija prasidėjo tuomet, kai Alfonas atvyko į rūbų parduotuvę, kur žiūrinėjo įvairias kelnes, striukes ir kitus rūbus.

 

„Ieškojau kojinių, vartinėjau rūbus. Ir tik prieš mane apsauginis, tik pasižiūri į mane. Aš prieinu prie kitų rūbų – jis irgi iš paskos. Ir toks kaip teroras, psichologinis poveikis yra nemalonus. Aš tikrai buvau dideliame šoke ir pusę nakties net nemiegojau, nes įgyji kompleksą. Man dabar nemalonu eiti į parduotuvę, nes aš jaučiu tiesiog bijau“, – kalbės A. Penikas.

 

Pasijutęs sekamas, žymus dainininkas norėjo kuo greičiau mauti iš parduotuvės, tačiau išgirdo griežtą „STOK“: „Aš rinkausi toliau, o jis vis tipena aplink mane. Tu negali ramiai prekės. Ir aš išeinu, ir jis prišoko prie manęs“.

 

Parduotuvės apsauginis Alfonsą palaikė vagimi ir liepė parodyti kuprinę: „Paprašė manęs tašę patikrinti. Klausykit sakau, taigi stovėjot, Jūs vaikščiojot šalia. Sako aš noriu patikrinti. Aiškiai matosi, kad yra su lietuvių kalbos stoka, ir toks sovietinio milicininko mentalitetu“.

 

A.Penikas atsisakė apsaugos darbuotojui parodyti kurpinės turinį, todėl į parduotuvę buvo iškviesta policija. Policijos pareigūnai atliko detalią dainininko apžiūrą ir vogtų daiktų nerado.

 

„Ir atėjo policija. Jie buvo be abejo šiek tiek šališki apsaugos darbuotojui. Buvo viršūnė, kad patikrintus tašę ten nieko nerado“, – įvyko prisimins A. Penikas.

 

Labiausiai Alfonsui gaila, kad dėl šio įvykio jo neatsiprašė nei parduotuvės administracija, nei apsaugos darbuotojas. Visą išskirtinį interviu su Alfonsu Peniku žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

 

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt