Naujienos

20161221_lukasenka (Mobile)

Baltarusijos politikai piešia niūras prognozes savo valstybei. Manoma, kad jau artimiausiu metu šioje šalyje prasidės tas pats, kas ir Ukrainoje – karas.

 

„Aš tau pasakysiu mielas drauge, kad nuotaikos ne šventinės todėl, kad tavo šalį krečia tokie dalykai. Tai faktiškai yra pirmas etapas hibridinio karo… Kelia galvą ta Rusijos masė Baltarusijoje. Ir, akivaizdu, kad ir toliau bus eskaluojama“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Baltarusijos politikas.

 

Baltarusiai mano, kad Maskva sumanė Baltarusijos valstybinį sunaikinimą.

 

„Lukašenka pats tą „daleido“. Pas mus visur – Aukštosiose mokyklose, svarbiose pareigose sėdi rusų pasaulio atstovai. Minsko dvasinė akademija, Baltarusijos Virebsko valstybinis universitetas, Gardino valstybinis universitetas. Ten daug profesorių, docentų, dėstytojų, kurie ryškūs Rusijos šalininkai. Dalyvauja visuose įmanomuose projektuose, tokiuose kaip Didžioji Rusija, Vakarų Rusija“, – laidoje KK2 pasakos Baltarusijos politikai.

 

Aleksandras Lukašenka suprasdamas, kas jo gali laukti, nusprendė mesti pirštinę Kremliui ir pradėjo suiminėti Putino smogikus. Buvo sulaikyti Rusijos informaciniai diversantai, tinklapio Rengum.ru apžvalgininkai: „Taip, suėmė tris žmones – Alimkin, Pavlavieč ir Pseftenko. Tai portalo Regnum atstovai, jie publikavosi kituose portaluose, publikavosi dažnai ir su skirtingais pseudonimais.“.

 

Internetiniame portale Regnum.ru buvo rašoma, kad tokia tauta ir valstybė kaip baltarusiai ir Baltarusija – neegzistuoja.

 

„Pasisakymai, kad Baltarusija ne valstybė, baltarusiai nėra tauta, ne nacija. Ir čia supuolė labai daug faktorių, plius pastovus Baltarusijos įžeidinėjimas ir pačio Lukašenkos įžeidinėjimai. Ir galų gale jie čia peržengė ribą“, – kalbės vienas politikas iš Baltarusijos.

 

Visą laidą apie Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pasipriešinimą Rusijai žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt