Naujienos

20170103_buziliauskas (Mobile)

Aktorius ir režisierius, populiarios grupės „Ambrozija“ narys Jonas Buziliauskas mano, kad valdžios planai nemokamai rodyti spektaklius vaikams ir pensininkams – absurdiški.

 

„Kad ten nemokamus spektaklius rodyti vaikams, tai gerai, bet jeigu mokės artistams už tuos spektaklius. Man niekada nepatikdavo tas „nemokamai“. Nu nėra vertės. Jeigu tu darai nemokamai, tai turi įvardyti, kas dovanoja spektaklį. Valstybė, rėmėjas ar kas. Koks čia tikslas nemokamas? Čia koks prievartinis?“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės J. Buziliauskas.

 

Aktorius laidoje sakys, kad kultūros centrams ir teatrams kažkas už tai turės mokėti, kadangi reikia ir aktoriams algas mokėti, ir dekoracijas konstruoti, ir daug kitų darbų atlikti.

 

„Tai tegul finansuoja visus tuos teatrus ir rodom nemokamai, tegul komisija kažkokia atrenka, kurie verti, aš nežinau, kokia čia turi būti sistema, nes jeigu vieni rodys nemokamai, o iš kitų bus reikalaujama surinkti specialias lėšas… Arba prie kiekvieno teatro pridėkime po Seimo narį, kad jis finansuotų ir tada bus gerai. Bus kokio nors Seimo nario teatras“, – kalbės J. Buziliauskas.

 

Bet Jonas sutinka, kad valdžios planai blaivinti Tautą – geri.

 

„Tie visi vakarėliai, baliai, tai tas alkoholio vartojimas, ir ką bando išgyvendinti naujoji valdžia, tai aš sutinku, kad galima laiką leisti ir be jo. Aš turėjau ir pats problemų ir jau daugiau kaip 3 metus nevartoju ir labai gerai jaučiuosi“, – laidoje kalbės J. Buziliauskas.

 

Be to, Jonas turi gerų žinių ir „Ambrozijos“ gerbėjams – kolektyvas atnaujino veiklą.

 

„Mes vėl dirbam su „Ambrozija“, važiuojam, koncertuojam salėse, ateina žmonių visai padoriai, mes dabar trise važiuojam – Viduolis, Mičiulienė ir aš, nebėra Raimundėlio, jis ten pradėjo verslą daryti ir jam atsibodo“, – kalbės J. Buziliauskas.

 

Visą interviu su aktoriumi Jonu Buziliausku žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt