Naujienos

20161220_namas (Mobile)

Kauno rajono savivaldybėje kilo skandalas – įtariama, kad čia politikai kyšius jau ima ne pinigais, bet namais! Specialiųjų tyrimų tarnyba aiškinasi, ar Kauno rajono administracijos direktorius Ričardas Pudževelis galimai nepiknaudžiavo tarnyba.

 

„Tyrimas pradėtas dėl galimo savivaldybės vadovų ir susijusių bendrovių piknaudžiavimo, kyšininkavimo ir papirkimo atvejų. Taip pat dėl savivaldybės turto švaistymo“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės STT atstovė Renata Saulytė.

 

KK2 žurnalistai apsilankė Kulautuvoje, kur stovi modernus ir prabangus Kauno rajono administracijos direktoriaus namas.

 

Kauno rajono tarybos narys, liberalas Gintautas Krilavičius KK2 žurnalistams sakė, kad jo nestebina tokie dalykai bei priduria, kad administracijos vadovas yra stipriai susijęs su Kauno rajono meru.

 

„Matot, tikėti ar netikėti, bet jei atvirai, pats meras formuoja komandą ir ne pirmą kadenciją dirba kartu ir biografijos faktai sako, kad jie yra kartu mokslus baigę, tai, kad nežino kairė, ką daro dešinė – tai čia neįtikinamai skamba“, – žurnalistams sakys liberalas.

 

Pradėjus tyrimą, STT agentai suėmė Kauno rajono administracijos vadovą bei Kauno rajono vicemerą Kęstutį Povilaitį.

 

„Kauno rajono savivaldybėje buvo sulaikytas administracijos vadovas, kai kurių bendrovių vadovai, po kelių dienų atliktos papildomos kratos ir sulaikytas Kauno rajono vicemeras. Visiems jiems buvo pareikšti įtarimai ir pritaikytos kardomosios priemonės nuo suėmimo iki pasižadėjimo neišvykti“, – situaciją komentavo STT atstovė R. Saulytė.

 

Įtariama, kad politikai protegavo privačias bendroves – leido verslininkams šildyti rajono mokyklas, o už tai gavo didelės vertės dovanas.

 

„Rajone yra trys šilumos tiekėjai ir mano žiniomis, ta firma aprūpino šiluma darželius ir mokyklas. Tai, kas liečia tą ledkalnio viršūnę, tai nieks nekrisdavo į akis, bet kas yra po ta apačia – mums buvo sunku pamatyti. Net būdavo nuolatinis informacijos stygius“, – kalbės liberalas Gintautas Krilavičius.

 

Visą reportažą apie kyšininkavimo skandalą Kauno rajone žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt