Naujienos

20171109_web

Agnė Stumbrė ir toliau džiugina ištikimiausius savo gerbėjus, šį kartą seksualioji atlikėja įsiamžino visiškai nuoga pieno vonioje. Agnė teigia, kad ši procedūra skirta jos odai.

 

„Jis balina, minkština odą, net Nefertitė maudėsi pieno voniose, pienas ir rožių žiedlapiai…“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos A. Stumbrė.

 

Agnė daug dėmesio skiria savo grožiui. Paskutinė procedūra – garbanų prisiauginimas. O pati procedūra išskirtinė tuo, kad lygiai taip pat garbanos priauginamos ir populiariai atlikėjai Rihann‘ai.

 

„Labai mėgstu eksperimentuoti su savo išvaizda, kaip ir su sprogusia krūtine, taip ir su plaukais. Rihanna naudoja tokį pat plaukų priauginimo būdą“, – sakys A. Stumbrė.

 

Be to, Agnė išsitatuiravo savo lūpas: „Visas lūpas ištatuiruoja, padaro kontūrą ir ištatuiruoja lūpas tam, kad iš ryto būtų kaip padažytos, tokios rausvos. Todėl, kad kada leidausi helurono injekcijas, spalva išsiliejo, išnyko kontūrai, tai pasidariau taip, kad atrodytų gražiai“.

 

Kiek daugiau nei pusmetį Agnei įvyko nelaimė – sprogo jos silikoninės krūtys. Grupės „Dija“ lyderė sako, kad dabar viskas yra sugiję. Ir nors sklando mitas, kad silikoninės krūtys vandenyje plūduriuoja ir yra tarsi gelbėjimosi liemenės, fotosesijos metu buvo priešingai.

 

„Krūtinė kaip natūrali būna vietoje ir viskas. Nė kiek neplūduriuoja. Kad plūduriuoja – mitai ir legendos“, – laidoje kalbės A. Stumbrė.

 

Išskirtinį interviu su Agne Stumbre žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

 

Edgaro Žilaičio nuotraukos

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt