Naujienos

2070220_stumbre (Mobile)

Laidos KK2 žiūrovai šį vakarą turės  galimybę išvysti, kaip stilistei Agnei Stumbrei pasiperša buvęs grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas.

 

Agnė ir Ernestas susipažino šią vasarą, kuomet vyko fotosesija prie jūros, tuomet Agnė buvo beveik visiškai nuoga. O tai ypač suviliojo Ernestą.

 

„Mane visada traukė vyresnės moterys. Nu vat ir turiu“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Ernestas.

 

Agnė prisimena, kad draugystės pradžioje Ernestas ją visaip lepino.

 

„Pusryčiai į lovą, kavos ir gėlės yra visada, o telefonu, tai yra vienintelis žmogus, kuris jaučia tarkim, kada esu nuotaikoje ir panašiai. Visą laiką pasako komplimentą, visą laiką palaiko, bet ką galiu šnekėti apie vaikus, apie darbą, apie savo jausmus, kaip man sekasi“, – sakys A. Stumbrė.

 

Po pažinties ir pirmųjų romantiškų dienų kartu, Agnė išvyko į Londoną pas savo vaikus, o Ernestas grįžo dainuoti. Tačiau pora atskleis, kad atstumas ir troškimas pamatyti vienas kitą juos varė iš proto.

 

„Žinai, kada susitinki ir meilės reikalai, seksas įgyvendinamas būna maksimaliai kartu, nebūna ne vienos nakties atskirai. To poreikio išsiskyrus nėra daug, bet jeigu jisai atsiranda, tai viskas yra sutvarkoma ir suderinama, susitariama. Net pasisakoma, kad šiandien vakare gal susiskambinam rimčiau“, – atviraus A. Stumbrė.

 

Po kurio laiko Agnė grįžo į Lietuvą, kur sudalyvavo fotosesijoje nuoga, o kartu įkalbino Ernestą apsinuoginti kartu.

 

„O įdomų būtų, jeigu būtume apsirengę nuo galvos iki kojų ir nieko nesimatytų. Tada sakytume, kad padarėme nieko įdomaus. Esame nestandartas. Automatiškai seksualumas visą laiką yra įdomus, juo visi žavisi, arba gerąja, arba blogąja prasme“, – kalbės Agnė.

 

Visą reportažą apie Agnės ir Ernesto meilę žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt